Bannerlord’dan Yeni Haberler Var!

Gamescom 2017 etkinliği devam ederken TaleWorlds yepyeni bir video yayınlayarak takipçilerini heyecanlandırmayı bildi. Kaptan modu olarak tanıtılan bu mod ile oyuncular çok oyunculu oynarken kendi askerlerini komuta edebilecek.

TaleWorlds’ün yeni yayınladığı videoda oyunun oynanışı ve dinamikleri ile ilgili de birçok detay dikkatlere çarpıyor. Oyunun çok oyunculu modunu oynarken 5 kişilik iki takım olarak karşı karşıya gelebilecek ve kendi askerlerinizi komuta ederek savaşa yön verebileceksiniz. Bir diğer değişle 5 arkadaşınızla birlikte bir lobi oluşturup, karşınızda 5 gerçek kullanıcıya karşı kendi ordunuzu yöneten bir komutan olarak savaşlarda boy göstereceksiniz.

Oyuna yepyeni bir rekabet getirecek olan bu modun videosuyla ağzımıza bir parmak bal çalınmış olsa da özlemimiz gitgide daha da arttı denilebilir. Bakalım Gamescom 2017 bize daha neler getirecek. Oldukça eğlenceli ve güzel görünen bu mod ile ilgili detaylar geldikçe haberimizde paylaşacağız! Gel artık Bannerlord, gözümüz yollarda kaldı!

 

Kamil Koç

Merhaba, ben Kamil. Kendimi bildim bile bilgisayar başındayım. Kocaeli Üniversitesi BÖTE bölümü öğrencisiyim.

Bir Cevap Yazın

PAŞA ŞUAN CANLI YAYINDA!
Şu anda yayın yok!