Steam Kara Cuma indirimleri başlıyor!

Valve’ın sahip olduğu çevrimiçi oyun platformu Steam, her yıl geleneksel olarak yaptığı Kara Cuma indirimleri tarihini resmi olarak hala duyurmadı. Hal böyle olunca herkes Kara Cuma indirimlerinin ne zaman olacağını merak etmeye başladı. Haksız da sayılmazlar. Ona göre bir bütçe oluşturup yine Valve’nin servetine servete ekleyeceğiz. Lafı fazla uzatmadan Kara Cuma indirimlerinin tarihini söyleyelim o zaman. Peki Steam Kara Cuma İndirimleri ne zaman başlıyorhangi oyunlara ne kadar indirim var? İşte Steam Kış İndirimi detayları..

STEAM KARA CUMA İNDİRİMLERİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Reddit tarafından sızdırılan bilgilere göre 2017’nin son büyük Steam indirim tarihleri belli oldu.  İndirim dönemi boyunca yeni çıkan ve popüler oyunlar, %80’e varan indirimlerle birlikte satın alınabilecek. Bakalım hangi oyunlar indirime girecek? Kara Cuma indirim tarihleri şu şekilde;

  • 22 – 28 Kasım 2017 arası Kara Cuma indirimleri

Steam grubumuza üye misiniz? =>> Hemen üye olmak için tıklayın!

Kergitler Türk mü yazımızı okumak için tıklayın!

Kamil Koç

Kendimi bildim bileli video oyunlar ile haşır neşirim. 2013 yılından beri ise Youtube kanalım üzerinden içerik üretiyorum. Bunun yanı sıra, takipçilerim ile kendi perspektifimden oyun haberleri ve ilgi alanlarım dahilinde yazılar paylaşıyorum.

Bir Cevap Yazın

PAŞA ŞUAN CANLI YAYINDA!
Şu anda yayın yok!