Suicide Squad’ın karakterlerinden Harley Quinn ve Joker PUBG’ye geliyor !

Yeni bir PlayerUnknown’s Battleground fragmanı yayınlandı. Fragman çok uzun olmasa da, PUBG’ye Suicide Squad’ın geleceğini ima ediyor.

 

  • Suicide Squad PUBG’ye Geliyor!

Yeni bir PlayerUnknown’s Battleground fragmanı yayınlandı. Fragman çok uzun olmasa da, PUBG’nin Suicide Squad filmi ile bir geçiş özelliği içeren gelecekteki bir güncellemeye sahip olacağını ima ediyor.

Fragmadan toplanacak çok fazla bilgi yok. Harley Quinn‘in ve Joker‘in yakın çekimleri ve atılmış el bombasının dumanında yakın çekim görüntüleri var. Her iki karakter de PUBG’nin karakter modelleri gibi işlenmiş ve hareket ediyorlar. Yeni çıkmış Halloween canavar skinlerine benzer şekilde PUBG, Harley Quinn ve Joker kozmetik eşyalarını alıyormuş gibi görünüyor.

Ancak, fragmanın başlığı ve açıklaması, bu geçişin daha fazla olabileceğini ima etmektedir. Her ikisi de Harley ve Joker’in hapisten çıkması gibi bu yeni içeriğe atıfta bulunuyorlar. Fragmanın bazı sahneleri, Miramar’ın Hapishane bölgesinin içinde olabilecek bir ortam sergiliyor. Bu geçiş, ya sınırlı bir etkinlik ya da tamamen PUBG’nin çöl haritasının küçük bir kısmında gerçekleşen yeni bir mod olabilir.

PUBG, iki kişinin Harley ve Joker olduğu yeni bir oyun türüne bakabilir ve kalan oyuncular hapishaneden kaçmak zorunda kalan polislerdir ya da yeni bir cezaevi haritasındaki özel bir öğenin keşfedilmesinin, bir kişinin suçlulardan birine dönüşmesine ve güçlü araçlarını kullanmasına izin veren bir etkinlik olabilir. Beklemek ve görmek zorundayız, çünkü geçiş ile ilgili daha fazla bilgi “yakında” gelecek.

Umarım sadece kozmetik skinlerden daha fazlasıdır.

Suicide Squad’ın karakterlerinden Harley Quinn ve Joker PUBG’ye geliyor !” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

PAŞA ŞUAN CANLI YAYINDA!
Şu anda yayın yok!