Gears of War 5 Ne Zaman Çıkıyor?

Gears of War 5 Nedir? Ne zaman çıkıyor? Bizi neler bekliyor? Hangi platforma çıkıcak? sorularının cevaplarını arıyorsanız doğru yerdesiniz! 

Gears of War Serisi oyun sektörü için bir baş yapıt olmasının yanında, ilk çıktığı zamanlar konsollar için “Saf aksiyon oyunu olmaz yaa” diyen bir sürü insana nasıl olacağını göstermiş ve kendisinden sonra çıkacak bir sürü oyun için bir esinlenme kaynağı olmuştur.

İlk üç Gears of War oyununu yapan ve bir marka haline getiren Epic Games firmasından sonra seri için bir yan oyun ve bir ana oyun çıkaran The Coalition. Serinin diğer oyunlarının gölgesinde kalmış ve bu yüzden de oyuncuların içinde bir korku belirmişti. ”Acaba bu SAF TPS oyunu tarihin tozlu sayfalarına karışacak ve beklenen etkiyi yaratamayacak mı?” gibi sorularla karşı karşıya kalan firma oyun için oldukça iyi bir şekilde çalıştıklarını ve ellerinden gelenin en iyisini yaptıklarını belirtti. Gears of War 5,tıpkı serinin diğer oyunları gibi oldukça bol saf aksiyona sahip olacağından hiç kuşku olmamasının yanında, eski oyunların da altında kalıp ezilecek gibi durmuyor.

Gears of War 5 Ne Zaman Çıkıyor?

Oyun 2019 yılının ilk aylarında çıkışını gerçekleştirecek gibi gözüküyor. Serinin sevenleri için oldukça sevindirici bir haber olmasının yanında oyun sektör için de oldukça fazla önem arz ediyor.

Peki bu oyun hangi platformlara çıkış yapacak? Hangi özelliklerle piyasaya sunulacak? Nasıl bir evren olacak? İçerik sayısı ne durumda olacak? Hadi hep birlikte bakalım.

Bizleri Gears of War’ın eski oyunlarına göre daha açık ve özgür bir tema ile karşı karşıya bırakacak. Bilgisayarlarda 120 FPS’in altına inmeyecek olan oyun,konsollar için ise 4K 60 FPS olarak oynanabilecek. Gears of War 5’in geliştirme ekibinde yer alan Fergusson, Gears of War 5’in XBOX ONE üzerinden 4K 60FPS oynanabildiğini ve bunu daha da geliştirmeye çalıştıklarını açıkladı. Serinin yeni oyunu Gears of War 5,XBOX ONE ve Bilgisayara çıkış yapacak.

Peki siz Gears of War 5 için heyecanlı mısınız?Sizin beklentileriniz ne?Sizce bu oyun beklentiyi sırtlayabilecek mi yoksa o beklentinin altında ezilecek mi?Bize yorum atarak cevap vermeyi unutmayın.

 

Bizi sosyal medya hesaplarınızdan takip ederek oyun haberlerine ulaşabilirsiniz. Twitter hesabımızı takip edebilir, Instagram‘dan takip edebilir ve Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz!

 

Diğer Oyun Haberleri için sizi şöyle alalım!

Apex Legends rehberi sitemizde yayınlandı! Hemen okumak için tıklayın!

Apex Legends dil sorunu yaşayanlar dikkat bu haberimiz sizin için!

Gears of War 5 Ne Zaman Çıkıyor?” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

PAŞA ŞUAN CANLI YAYINDA!
Şu anda yayın yok!