Konami Beckham ile Anlaştı!

Konami Digital Entertainment, Pro Evolution Soccer 2018 oyunu için iddialı adımlar atmaya devam ediyor. Bu seferde David Beckham ile özel bir anlaşma imzaladılar.

Bu özel anlaşmaya ile birlikte, Manchester United ile kariyerine başlayan İngiliz eski futbolcu David Beckham Pro Evolution Soccer 2018 oyununda myClub modunda efsane oyuncu olarak oynanabilecek.

Bu anlaşmadan sonra Beckham Pro Evolution Soccer 2018 oyununda efsane oyuncular kadrosuna katılmanın kendisi için büyük bir şeref olduğunu söyledi ve ekledi, “Kariyerimin bu muhteşem oyunda temsil edildiğin görmeyi ve futbolu benim kadar seven böyle yetenekli bir ekiple çalışmayı sabırsızlıkla bekliyorum.”

Konami Digital Entertainment, bu yıl David Beckham’dan önce efsane Arjantinli eski futbolcu Diego Maradona ile de 2020 yılına kadar Pro Evolution Soccer oyunlarında bulunması için bir anlaşma imzalamıştı.

Pro Evolution Soccer 2018, 12 Eylül’de Amerika Birleşik Devletleri için, 14 Eylül’de Avrupa ve Asya için çıkış yapacak. Oyun Playstation 4, Playstation 3, Xbox One, Xbox 360 ve PC üzerinde oynanabilir olarak çıkacak.

Konaminin yayınlamış olduğu Pro Evolution Soccer 2018 David Beckham tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kamil Koç

Kendimi bildim bileli video oyunlar ile haşır neşirim. 2013 yılından beri ise Youtube kanalım üzerinden içerik üretiyorum. Bunun yanı sıra, takipçilerim ile kendi perspektifimden oyun haberleri ve ilgi alanlarım dahilinde yazılar paylaşıyorum.

Bir Cevap Yazın

PAŞA ŞUAN CANLI YAYINDA!
Şu anda yayın yok!