Dev GTA 5 İndirimi!

Rockstar Games, GTA 5’ten L.A. Noire’e kadar yapımcısı olduğı birçok oyunda %70’lere varan bir indirime gitti. İndirim 25 Ağustos tarihine kadar sürecek. Kaçırılmaması gereken indirimler var!

Dünyanın en çok güvenilen oyun şirketi dediğimizde aklımıza ilk gelen isimlerden biri olan Rockstar Games, Steam platformu üzerinde oyuncularını ve sevenlerini mutlu edecek bir indirim kampanyası başlattı. Grand Theft Auto V’den Max Payne 3’e kadar büyük yapım diyebileceğimiz birçok oyununda devasa indirimler başlattı. Yapılan indirimlerin boyutu %50’den %70’e kadar ulaşmış durumda. 25 Ağustosa kadar devam edecek bu indirimler oyuncuları oldukça mutlu etmişe benziyor. Hazır yaz sonu gelmişken ve elde oynayacak oyun sayısı azalmışken %50 indirimle GTA 5 almak hiçte kaçırılacak bir fırsatmış gibi görünmüyor.

Eğer sizin de yaz aylarının sonuna geldiğimiz şu dönemlerde oynayacak bir oyununuz kalmadı ve zaman geçirecek yeni oyunlar arıyorsanız, Rockstar Games’in yaptığı bu indirimleri kaçırmamanız gerektiğini düşünüyorum.

Rockstar Games Sale

 

gta v

 

 

 

bully

 

midnight

 

 

Kamil Koç

Kendimi bildim bileli video oyunlar ile haşır neşirim. 2013 yılından beri ise Youtube kanalım üzerinden içerik üretiyorum. Bunun yanı sıra, takipçilerim ile kendi perspektifimden oyun haberleri ve ilgi alanlarım dahilinde yazılar paylaşıyorum.

Bir Cevap Yazın

PAŞA ŞUAN CANLI YAYINDA!
Şu anda yayın yok!