Türk Yapımı Soldiers Of The Universe Bomba Gibi Geliyor!

Türk oyun piyasası günden güne büyümeye devam ederken ilgi çekici yapımlarda ardı ardına gelmeye devam ediyor. Rocwise Entertainment adlı bir stüdyo tarafından geliştirilen Soldiers of the Universe (Evrenin Askerleri) Türkiye’de geçen ve ülkemizin sınırlarını tehdit eden gerçek terör örgütlerine karşı (pkk, daeş vb.) mücadele ettiğimiz bir FPS oyunu.

Türkiye sınırlarında Şırnak,Mardin ve İstanbul Sultanahmet, Suriye de Halep gibi mekanlarda terör örgütlerine karşı operasyonlar yürütüp vatan uğruna görev alacağız.

 

Oyunun hikayesi ise oldukça dikkat çekici. Türkiye Cumhuriyeti’nin özellikle gizli askeri konularda görev yapan Akıncı Beyleri adında bir timi bulunmaktadır. Kahramanımız Hakan, Akıncı Beyleri’nden biri olan babası Selim Kahraman’ın yerine Beylere katılır. Babasının intikamını almak ve canından çok sevdiği devletinin düşmanlarına karşı savaşmak için birçok askeri operasyonlara katılacak ve yönetecektir. Türkiye Cumhuriyeti Devleti, Askeriyesi ve Akıncı Beyleri tarafından elde edilen istihbaratlar ile kahramanımız ve ekip arkadaşları Güneydoğu Anadolu, Kuzey Suriye ve İstanbul’da çeşitli terör örgütlerine karşı operasyonlar yürüteceklerdir.

Oyunun steam sayfasını incelediğimizde tek oyunculu oynanmanın yanı sıra eşli oyun özelliği de dikkatlerden kaçmıyor. 14 Eylül 2017’de erken erişime açılacak oyun ile ilgili meraklı bekleyişimiz devam ediyor.

Ne dersiniz, sizce en iyi Türk yapımı oyun olabilecek mi?

 

Oyunun sistem gereksinimleri şu şekilde;
Minimum:
İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit veya daha üstü
İşlemci: Intel Core i3-3225 @ 3.30Ghz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
Oyunun steam adresi

Kamil Koç

Kendimi bildim bileli video oyunlar ile haşır neşirim. 2013 yılından beri ise Youtube kanalım üzerinden içerik üretiyorum. Bunun yanı sıra, takipçilerim ile kendi perspektifimden oyun haberleri ve ilgi alanlarım dahilinde yazılar paylaşıyorum.

Bir Cevap Yazın

PAŞA ŞUAN CANLI YAYINDA!
Şu anda yayın yok!