WARBAND EN GÜZEL KADIN YOLDAŞ!

Merhaba sevgili Mount & Blade severler! Bugün Kalradya üzerinde at koşturan, savaşan, grubumuzun çeşitli ihtiyaçlarını karşılayan Yoldaşlar arasından en güzel kadın yoldaşı bulmaya çalışacağız. Bu yazımızın sonunda kendi görüşüme göre en güzel kadın yoldaş kimdir bunu seçeceğim. Şimdiden sizin de hangi yoldaşı güzel bulduğunuzu yazmanızı bekliyorum. Bakalım fikirlerimiz aynı mı?

 

Önce gelin, kadın yoldaşlara bir göz atalım;

 

Deshavi (Bozkırın Yiğit Güzeli)

deshavi

En başta inceleyeceğimiz Kadın Yoldaş Deshavi. Deshavi maalesef soylu bir yoldaş değil. En sevdiği diğer yoldaş Klethi, sevmedikleri ise Rolf ve Borcha.

Deshavi gruba ilk geldiği zaman seviye 2 olarak başlıyor ve 300 dinar para istiyor. Güçlü bir okçu olan Deshavi, grubumuzda bulundurmak istediğimiz yoldaşlardan biri.

 

Katrin (Bıçakçı Reis)

katrin

 

Katrin Kalradya topraklarında bulunan soylu olmayan bir yoldaş. Sevdiği yoldaş ise Bunduk. Uxkhal şehrini seven bu hanım kızımız başlangıçta 8. seviye olarak geliyor ve gruba gelmek için 100 dinar istiyor.

 

Klethi (Vasıfsız Kraliçe)

klethi

 

Klethi soylu bir yoldaş değil. Deshavi ile çok iyi anlaşıyorlar. Pek bir özelliği bulunmasa da geliştirildiği zaman güçlü bir yoldaş olabiliyor. Başlangıçta seviye 2 olarak başlıyor ve gruba katılmak için 200 dinar istiyor.

 

Matheld (Asil Fıstık)

matheld

Matheld soylu bir yoldaş. Bu sebeple grubumuzda mutlaka bulundurmak isteyeceğimiz yoldaşlardan birisi. Güzelliği ile de hem düşmanın hem diğer yoldaşların aklını alabilir. Sevdiği yoldaş Nizar. Başlangıç seviyesi 7 olan Matheld, gruba katılmak için 500 dinar istemekte.

 

Ymira (Sarı Tutku)

ymira

 

Ymira soylu bir yoldaş değil. Fakat ona baktığınızda soylu olup olmadığını pek önemsemiyorsunuz. Güzelliği ile nam salmış bir hanım kızımız. Sevdiği yoldaş ise Alayen. Başlangıçta seviye 1 olarak başlayan bu güzel, ilerleyen zamanlarda can yakabilecek bir savaşçıya dönüşebiliyor. Gruba katılmak için ise sizden 5 kuruş para istemiyor. Ne kadar güzel değil mi?

 

PEKİ EN GÜZELİ HANGİSİ?

WARBAND EN GÜZEL KADIN YOLDAŞ! kim diye kendime sorduğumda iki yoldaş arasında kalıyorum. Bunlardan biri tahmin ettiğiniz üzere Matheld diğeri ise elbette Ymira. İkisi de soylu olan bu kızlarımız, güzellikleri ile de birbirleriyle yarışır vaziyette. Hal böyle olunca seçim yapmak zor oluyor. Ama benim kararım Ymira. Hem güzel, hem elini fazla kana bulamamış hemde gerektiği yerde asi bir kaplana dönüşebiliyor. Yani WARBAND EN GÜZEL KADIN YOLDAŞ = YMRIRA!

 

Peki sizce en güzel kadın yoldaş kim? Yorumlarınızı bekliyorum.

 

Bu yazımız da ilginizi çekebilir: Vaegir Krallık Rehberi!

 

Kamil Koç

Kendimi bildim bileli video oyunlar ile haşır neşirim. 2013 yılından beri ise Youtube kanalım üzerinden içerik üretiyorum. Bunun yanı sıra, takipçilerim ile kendi perspektifimden oyun haberleri ve ilgi alanlarım dahilinde yazılar paylaşıyorum.

WARBAND EN GÜZEL KADIN YOLDAŞ!” için 12 yorum

 • Ağustos 10, 2018 tarihinde, saat 11:44 am
  Permalink

  Tabikide Matheld

  Yanıtla
 • Ağustos 10, 2018 tarihinde, saat 11:45 am
  Permalink

  Sarı Tutku yeeee

  Yanıtla
 • Ağustos 10, 2018 tarihinde, saat 11:47 am
  Permalink

  Matheld tabiki 🙂

  Yanıtla
 • Ağustos 10, 2018 tarihinde, saat 12:14 pm
  Permalink

  matheld bence bu arada eline sağlık

  Yanıtla
 • Ağustos 10, 2018 tarihinde, saat 12:17 pm
  Permalink

  asil fıstık

  Yanıtla
 • Ağustos 10, 2018 tarihinde, saat 12:17 pm
  Permalink

  Matheld

  Yanıtla
 • Ağustos 10, 2018 tarihinde, saat 12:54 pm
  Permalink

  Sarı tutku tabiki. beleş sonuçta beleş geliyo sonuçta

  Yanıtla
 • Ağustos 10, 2018 tarihinde, saat 2:30 pm
  Permalink

  Matheld’i tek geçerim.

  Yanıtla
 • Ağustos 10, 2018 tarihinde, saat 7:05 pm
  Permalink

  Her türlü Matheldd
  Sarı Muçuya Kim Bakar Yüz Hattları Bizim Köyün Yollarına benziyor yamuh yumuh

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

PAŞA ŞUAN CANLI YAYINDA!
Şu anda yayın yok!