Basketball

Basketball – Bedava Steam Oyun Keyi

Yine yepyeni bir bedava steam oyunu ile birlikteyiz. Bu yazımızda Basketball oyununun bedava steam keyi ‘ni nasıl alacağınızı size açıklayacağım. Hazırsanız başlayalım!

Yapmanız Gerekenler: İlk önce aşağıda belirttiğimiz siteye Steam hesabınız ile giriş yapacaksınız. Daha sonrasında site bir kereye mahsus kendi uzantısını indirmenizi isteyecektir. Uzantıyı bizzat denedim, test ettim. Tamamen güvenlidir. Uzantıyı indirdikten sonra siteyi yenileyin. Farenizi oyunun resminin bulunduğu yere götürün. Orada oyunun üstünde çıkacak olan “Grab Key” adlı mavi bir buton belirecek. O butona tıklayın. Size verilen görevleri yerine getirdikten sonra en altta bulunan “Grab Key” butonuna tekrar basın. Karşınızda sizin bir robot olmadığınıza dair bir doğrulama penceresi çıkacak. Gerekli işlemleri yapın. Daha sonrasında oyun kodunuz size zaten verilecek.

 

Basketball Kodun Dağıtıldığı Site: Giveaway.su

Dağıtıcı: Giveaway.su

Koleksiyon Kartı: Var

 

Oyunun verildiği site: Oyununu ücretsiz almak için tıklayın!

Daha fazla Bedava Steam Key ulaşmak için tıklayın!

Kamil Koç

Kendimi bildim bileli video oyunlar ile haşır neşirim. 2013 yılından beri ise Youtube kanalım üzerinden içerik üretiyorum. Bunun yanı sıra, takipçilerim ile kendi perspektifimden oyun haberleri ve ilgi alanlarım dahilinde yazılar paylaşıyorum.

Basketball” için bir yorum

  • Ağustos 12, 2018 tarihinde, saat 2:12 pm
    Permalink

    Abi lütfen CSGO ücretsiz kod ver

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

PAŞA ŞUAN CANLI YAYINDA!
Şu anda yayın yok!