Mount & Blade: Warband Hileleri

Mount & Blade oyunları hepimizin severek oynadığı ve beğendiği oyunlardır. Fakat oyun kimi zaman o kadar içinden çıkılmaz bir hal alıyor ki, hile yapmadan oyunu oynayamıyoruz. Böyle olunca da Mount & Blade: Warband Hileleri aramasını gerçekleştiriyoruz. İşte bu yazımızda oyunu hileli oynamak isteyen kişiler veya oynarken zorlanan kişiler için oyunu kolaylaştıracak veya daha zevkli hale getirecek hileleri derleyip toparladık. Eksik veya hatalı gördüğünüz hileleri bize yazarak bildirebilirsiniz. Hazırsak başlayalım!

Mount & Blade: Warband Hileleri

Karakter Ekranında

Mount and Blade ile ilgili ilk paylaşacağımız hile karakter ekranında gerçekleştirilen hileler. Bu hileler sayesinde karakterinize deneyim kazandırabilecek, silah yeteneklerini geliştirebilecek ve seviye atlatabileceksiniz.

CTRL + X : 1000 Deneyim Puanı kazandırır.

CTRL + W : Silah yeteneklerini arttırır.

CTRL + L : Karakterinize seviye atlatır.

 

Harita Ekranında

Oyunun diğer hileleri oyunun haritasında gezinirken yapabileceğimiz hilelerdir. Bu hileler arasında bir yerden bir yere ışınlanma, tüm haritayı görebilme ve zamanı hızlı geçirme hileleri bulunur.

CTRL + Fare Sol Tuşu : Işınlanma

CTRL + SPACE : Zamanı hızlı geçirmek

CTRL + T : Tüm haritayı açar

 

Savaş Sırasında

Grubumuzla savaşırken de hileye ihtiyaç duyuyoruz. İşte bu hileler arasında düşmanı öldürme, tüm düşmanları aynı anda öldürme, sağlık gibi hileler mevcut.

CTRL + F4 : Düşmanı öldürür

CTRL + ALT + F4 : Tüm Düşmanları öldürür

CTRL + H : Karakterinizin canını tamamen doldurur

CTRL + J : Atınızın şaha kalkmasını sağlar

 

Grup Ekranında

Grup ekranında grubumuzda bulunan askerleri geliştirip daha güçlü hale getirmek için hileler yapabiliriz. Bu hileler sınırlı sayıda olsa da asker geliştirmek için birebir.

Seçilen asker grubunun üzerine sol tıklanır ve

CTRL + X : Askerlere 1000 Tecrübe puanı ekler

 

Mount & Blade: Warband Hileleri yazımız şimdilik bu kadar. Sizinde eklemek istediğiniz veya listede olmayan hileleri belirtirseniz sitemize eklemek isteriz. Bunun dışında diğer oyun modlarını ve güncel oyun haberlerini web sayfamızdan takip edebilirsiniz.  Bir başka hile yazısında daha görüşmek üzere hoşça kalın. Bol eğlenceli ve bol hileli oyunlar dileriz. 

Bu yazımızda hoşunuza gidebilir: En iyi 5 Warband Modu

Bu yazımızda hoşunuza gidebilir: Vaegir Krallık Rehberi

Kamil Koç

Kendimi bildim bileli video oyunlar ile haşır neşirim. 2013 yılından beri ise Youtube kanalım üzerinden içerik üretiyorum. Bunun yanı sıra, takipçilerim ile kendi perspektifimden oyun haberleri ve ilgi alanlarım dahilinde yazılar paylaşıyorum.

Mount & Blade: Warband Hileleri” için 3 yorum

 • Ağustos 11, 2018 tarihinde, saat 11:39 pm
  Permalink

  Paşam daha fazla vardi sanki

  Yanıtla
 • Ağustos 12, 2018 tarihinde, saat 1:41 am
  Permalink

  Shift + é konsolu car cheatmenu var bide

  Yanıtla
 • Ağustos 12, 2018 tarihinde, saat 9:46 am
  Permalink

  ctrl+shift+h atın canını fuller

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

PAŞA ŞUAN CANLI YAYINDA!
Şu anda yayın yok!