Orwell: Keeping an Eye on You

Yine bir bedava Steam kodu ile birlikteyiz arkadaşlar. Bugün sizlere bedava oyun keyi sahibi olabileceğiniz Orwell: Keeping an Eye on You oyununa nasıl sahip olacağınızı anlatacağım. Öncelikle gelin, oyunun hikayesinden biraz bahsedelim!

Orwell: Keeping an Eye on You Hikayesi:

Oyunda insanların özel hayatlarını inceleyerek otoriteye kim karşı gelebilir, kim isyan etmeye meyilli tespit ederek, onları harekete geçmeden engellemeye çalışıyoruz. Sizinde anlayacağınız üzere, bu oyunda iyi adam yerine kötü adamı oynuyoruz.

 

Orwell: Keeping an Eye on You

 

Orwell: Keeping an Eye on You Nasıl Sahip Olurum?

Oyunu bedava almak için yapmanız gereken çok basit. Öncelikle buraya tıklayarak Humble Bundle sayfasına ulaşacaksınız. Humble Bundle hesabınıza giriş yaptıktan sonra “Add to Cart” butonuna tıklayın. Bu butona tıkladıktan sonra siteye kayıt olurken verdiğiniz mail adresinize bir mail gelecek. Bu maili açtığınızda alt tarafta “Redeem Code” adında bir buton bulunuyor. Ona tıkladığınızda size bir kod verecek. Geriye sadece bedava steam key‘inizi Steam de etkinleştirmek kalıyor. İyi oyunlar.

 

Bu kategori de dijital oyun platformu olan Steam de yayınlanan ve oynaması ücretsiz veya bedava verilen oyun keylerini paylaşacağız.  Bedava Steam Oyunları kategorisi her gün güncellenmekle birlikte eskiyen veya süresi dolan bedava oyun keyleri listeden kaldırılacaktır. Bu sebeple liste her gün güncel kalacak ve Steam bedava oyunları ‘na ilk bizim sitemizden ulaşabileceksiniz. Güncel oyun haberleri için web sitemizi takipte kalabilir, Facebook sayfamızı beğenebilir, Youtube kanalımıza abone olabilirsiniz.

Daha fazla Bedava Steam oyunu için burayı tıklayın!

Kamil Koç

Kendimi bildim bileli video oyunlar ile haşır neşirim. 2013 yılından beri ise Youtube kanalım üzerinden içerik üretiyorum. Bunun yanı sıra, takipçilerim ile kendi perspektifimden oyun haberleri ve ilgi alanlarım dahilinde yazılar paylaşıyorum.

Bir Cevap Yazın

PAŞA ŞUAN CANLI YAYINDA!
Şu anda yayın yok!