Hearts of Iron IV – Endsieg: Ultimate Victory Mod

Hearts of Iron IV – Endsieg: Ultimate Victory Mod oyuna 1910 ile 1945 arasında oynayabileceğiniz 8 adet senaryo sunuyor. Eğere Vanilla ve alışılmış modlardan sıkıldıysanız ve bir değişiklik arıyorsanız Hearts of Iron IV – Endsieg: Ultimate Victory Mod tam size göre.

 

Hearts of Iron IV – Endsieg: Ultimate Victory Mod Birinci Dünya Savaşı senaryoları :

 

1910 : Osmanlı’nın en güçlü olduğu senaryo bu. Henüz Balkan Savaşları ve Trablusgarp savaşı gerçekleşmemiş vaziyette. Bütün devletler Büyük Savaş için hazırlık sürecindeler. Tarihin akışını değiştirmek için iyi bir seçim.

1914

1914 : Savaşın başladığı tarih bu , tarihsel olarak savaş öncesi devletlerin gerçek durumlarıyla savaşa başlamak isteyenler ve yine tarihin akışını değiştirmek için ideal bir seçim.

1918

1918 : Bu tarih ise Hearts of Iron IV – Endsieg: Ultimate Victory Mod aslında en çok kendini yansıttığı iki senaryodan bir tanesi. Hearts of Iron IV – Endsieg: Ultimate Victory Modu nun çıkış amacı devleti çok zor bir durumdayken kurtarıp savaşı kazanmak. Tarihte 1918 senesi İttifak devletlerinin ( Almanya , Avusturya , Bulgaristan ve Osmanlı ) savaşı kaybettiği sene olduğundan , oyuncular zorlu ve güzel bir oynanış için İttifak devletlerinden herhangi bir tanesini seçerek güzel bir oyun deneyimi elde edebilir (tecrübeli oyuncular için önerilir.)

 

Hearts of Iron IV – Endsieg: Ultimate Victory Mod İkinci Dünya Savaşı senaryoları :

1943 : Bu sene ise İkinci dünya savaşında tarafların güçlerinin eşit olduğu bir sene. Savaş ortada gidiyor , tarafınızı seçin ve kazanın.

 

 

1944 : Bu sene ise işlerin Mihver devletleri adına kötü gitmeye başladığı bir sene. Müttefik Devletler İtalya’yı işgal edip savaştan çıkarmış , Almanlar buraya operasyon düzenlemek zorunda kalmış ve Sovyet sınırından askerlerinin bir kısmını çekmek zorunda kalmıştır. Almanlar İtalya’nın yarısını ( Kuzey ) kurtarmayı başarsada Müttefik Devletler Normandiya’ya tarihin görmüş olduğu en büyük çıkarmayı gerçekleştirmiştir ve işler Mihver Devletler adına iyice kötü hal almaya başlamıştır. Zor bir oynanış isteyipte kendine aşırı fazla güvenmeyen oyuncular için önerilecek bir senaryo.

 

 

1945 : Savaşı Mihver Devletlerinin kaybettiği sene. Mod yapımcısının belirttiğine göre ve bizimde tespit ettiğimiz üzere bu senaryoda Almanya ile kazanmak aşırı zor. Her şey çok kötü durumda. Oyunu iyice çözmüş , tecrübeli ve kendine güvenen oyunculara göre bir senaryo.

 

 

Mod linki: Hearts of Iron IV – Endsieg: Ultimate Victory Mod indirmek için tıklayın!

Diğer Hearts of Iron IV Modları için tıklayın!

Diğer Oyun modları için tıklayın!

Kamil Koç

Kendimi bildim bileli video oyunlar ile haşır neşirim. 2013 yılından beri ise Youtube kanalım üzerinden içerik üretiyorum. Bunun yanı sıra, takipçilerim ile kendi perspektifimden oyun haberleri ve ilgi alanlarım dahilinde yazılar paylaşıyorum.

Hearts of Iron IV – Endsieg: Ultimate Victory Mod” için bir yorum

  • Şubat 27, 2019 tarihinde, saat 4:01 pm
    Permalink

    kardeş sayısal olarak bakıldığında dünya tarihinin en büyük çıkartma operasyonu normandiya değil çanakkale dir. Normndiya ikinci en büyük çıkartmadır.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

PAŞA ŞUAN CANLI YAYINDA!
Şu anda yayın yok!