Hearts of Iron IV Türkçe Yama V2.9 (1.5.4 Uyumlu)

Daha önce Kamil Paşa TV üzerinden Hearts of Iron 4 Türkçe yamasını sizlerle paylaşmıştık. Fakat oyuna gelen güncellemeler ile hoi4 Türkçe yama güncelliğini kaybetti ve yeniden güncellenmesi gerekmişti. Oyunu orijinal oynayan arkadaşlar veya oyunun son sürümü olan Hearts of Iron IV 1.5.4 sürümüne sahip arkadaşlar için bu paylaşacağımız Hearts of Iron IV Türkçe yaması ile oyunu Türkçe olarak oynayabileceksiniz.

 

Paradox Interactive uzunca bir süredir büyük stratejileri ile tanınan bir firma ve oldum olası kendine has bir hayran kitlesi tarafından takip edilmesine rağmen, özellikle Europa Universalis IV ve Stellaris’le beraber büyük kitlelerce bilinmeye başladı. Bu kadar insan tarafından takip edilmesinin asıl sebebi belki de özünden uzaklaşmasıydı. Bugünse, karşımızda Paradox Interactive’in en yeni, gerçek zamanlı strateji oyunu Hearts of Iron IV var, bakalım son oyunlarıyla kimi memnun etmiş kimi memnun etmemişler. Hepsinden önemlisi yaptıkları iş gerçekten kaliteli mi yoksa değil mi?

Paradox Interactive’i bugüne getiren şey, her detayın düşünüldüğü, tarihsel olarak oldukça gerçekçi oyunlar sunmasıydı. Yapımcı firma, gittikçe alternatif tarihe yöneldiği, detay seviyesini düşürdüğü ve öğrenilmesi kolay oyunlar sunduğu için serinin sevenleri tarafından topa tutuluyordu ki Europa Universalis bu konuda en yoğun eleştiri alan oyundu. Bugünse 2. Dünya Savaşı konulu, tarihsel devasa strateji serisi olan Hearts of Iron’ın 4. oyunuyla ilgili yine benzer şeyleri konuşacağız.

 

 

 

Hearts of Iron IV Türkçe Yama için: Hoi4 Türkçe yama indirmek için tıklayın!

Hearts of Iron 4 Türkçe yama: Yamayı indirmek için tıklayın! (Eski Sürümler için geçerli)

Tüm Türkçe yamalar için: Türkçe yamalar için tıklayın!

Europa Universalis IV Türkçe Yama için: EU4 Türkçe yama için tıklayın!

Kamil Koç

Kendimi bildim bileli video oyunlar ile haşır neşirim. 2013 yılından beri ise Youtube kanalım üzerinden içerik üretiyorum. Bunun yanı sıra, takipçilerim ile kendi perspektifimden oyun haberleri ve ilgi alanlarım dahilinde yazılar paylaşıyorum.

Hearts of Iron IV Türkçe Yama V2.9 (1.5.4 Uyumlu)” için 2 yorum

 • Şubat 22, 2019 tarihinde, saat 12:59 am
  Permalink

  indirme linki nerde googleye 1.5.4 iron tr yama indir diyom bu site çıkıyor link yok ortada aq

  Yanıtla
 • Mart 3, 2019 tarihinde, saat 4:22 pm
  Permalink

  1.5.4 üstü çalışırmı?

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

PAŞA ŞUAN CANLI YAYINDA!
Şu anda yayın yok!