Apex Legends Xbox One dil sorunu çözümü!

Apex Legends Xbox One dil sorunu ile karşılaşıyorsanız bu rehber tam size göre. Bu adımları izleyerek Apex Legends’ı Xbox One’da Almanca yerine İngilizce oynayabilirsiniz. EA ve Respawn’ın Battle Royale türündeki oyunu Apex Legends, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirdi. Kısa süre içerisinde 8 milyon indirme rakamına ulaşan Apex Legends, Twitch’te rakibi Fortnite‘ı ezip geçti

 

Titanfall evrenin geçen Apex Legends, EA’nin hatasından dolayı Xbox One‘da maalesef ki Avrupa ülkelerinde Almanca dil seçeneği ile geliyor. Peki, Apex Legends Xbox One dil sorunu nasıl çözülecek? Bu haberimizde Xbox One’da Apex Legends’ı İngilizce olarak nasıl oynayabileceğinizi anlatıyoruz.

Apex Legends Xbox One dil sorunu çözümü!
1. Adım: Xbox One’dan Ayarlar menüsünü açın.
2. Adım: Ayarlar > Sistem > Dil ve Bölge bölümüne girin.
3. Adım: Xbox dilini İngilizce yapın.
4. Adım: Dil seçeneğini “ENGLISH (UNITED KINGDOM)” yaptıktan sonra Xbox One’ı yeniden başlatın.
5. Adım: Xbox One yeniden başlatılırken 47 MB büyüklüğünde dil dosyası indirmek isteyecek. Buna izin verin ve dil dosyasını indirin.
6. Adım: Apex Legends’ı açın.
7. Adım: Oyunu açtıktan sonra karşınıza İngilizce dil paketi indirilsin mi? seçeneği çıkacak. Buradan işlemi onaylayın ve 820 MB büyüklüğündeki dil paketini indirin.
Yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra Apex Legends’ı İngilizce olarak oynayabilirsiniz. Bu işlemleri yapmak istemiyorsanız, EA’nin bölgeniz için güncelleme yayınlamasını beklemek zorundasınız.

Kamil Koç

Kendimi bildim bileli video oyunlar ile haşır neşirim. 2013 yılından beri ise Youtube kanalım üzerinden içerik üretiyorum. Bunun yanı sıra, takipçilerim ile kendi perspektifimden oyun haberleri ve ilgi alanlarım dahilinde yazılar paylaşıyorum.

Bir Cevap Yazın

PAŞA ŞUAN CANLI YAYINDA!
Şu anda yayın yok!