Cyberpunk 2077 Ne Zaman Çıkacak?

Cyberpunk 2077 Ne Zaman Çıkacak?

Witcher Serisi’ın yapımcısı CD PROJEKT RED ’in İlk kez 2012 yılında sinematik bir fragman ile duyurduğu Cyberpunk 2077.İlk duyurusundan yaklaşık 7 yıl sonra, E3 2018’de tekrardan gündeme gelmesinin ardından,biz oyun severler için merakla beklenen bir oyun haline geldi.Peki bu Cyberpunk 2077 nedir? Cyberpunk 2077 ne zaman çıkacak?

 

Cyberpunk 2077 nedir?

Cyberpunk 2077, Cyberpunk evreninde geçen bir açık dünya FPS/RPG oyunu.Tabii ki bunlar bir oyun için heyecanlanmaya yetecek sebepler değil.Ancak 2018’in son çeyreğinde çıkan 48 dakikalık oynanış videosu oyun hakkında oldukça fikir sahibi olmamızı sağlıyor.Videoda olan bir görevde,bölümün başından sonuna kadar neredeyse tüm kısımları ister gizlice,ister gürültülü,istersek de diplomatik şekilde yapabiliyoruz.Konuşmalarda,bir mekana girerken,kafamıza silah dahi dayandığı zaman oyun bize bu seçenekleri sunuyor ve oynanış videosunda ki bu görev oldukça normal sıradan bir görev gibi duruyor.

Oyunun aksiyon kısmı da oldukça iyi duruyor,özel güçler ve silah çeşitliliği oyunun aksiyon kısmını baya çeşitlendirecek. Karakter yaratırken çok fazla seçenek arasından seçim yapacağımızı düşünmek çok da zor değil. Silahlı çatışmalarda özellikle çevrenin de hasar görmesi falan oldukça zevkli bir hava kattığı kesin. Oyunun çıkacağı tarihse 2019’un son çeyreği gibi gözüküyor. Oyunun bu videosundan ve FPS oynanışından çok fazla heyecanlanmayan bir kesim de var ama bu oyunun iddialı olduğu kısımları anlatmak için 48 dakikalık bir oynanış videosu bile yetmez, artık gerçek deneyimi oyun çıkınca göreceğiz.

 

Bizi sosyal medya hesaplarınızdan takip ederek oyun haberlerine ulaşabilirsiniz. Twitter hesabımızı takip edebilir, Instagram‘dan takip edebilir ve Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz!

 

Cyberpunk 2077 Trailer isteyenleri de şöyle alalım:

 

Peki sizce Cyberpunk 2077 nasıl bir oyun olacak? Beklenenleri verebilecek mi? CD PROJEKT RED Witcher 3 serisinde yakaladığı başarıyı CyberPunk 2077 ‘de yakalayabilecek mi? Sizin görüşlerinizi merak ediyoruz! Yorumlarda bunları belirterek bizi sevindirebilirsiniz! Bol oyun dolu, güzel günler diliyoruz. 

 

Diğer Oyun Haberleri için sizi şöyle alalım!

Apex Legends rehberi sitemizde yayınlandı! Hemen okumak için tıklayın!

Apex Legends dil sorunu yaşayanlar dikkat bu haberimiz sizin için!

 

Bir Cevap Yazın

PAŞA ŞUAN CANLI YAYINDA!
Şu anda yayın yok!