Call of Duty: Mobile Duyuruldu!

Call of Duty: Mobile Duyuruldu!

FPS denince akıllara gelen ilk serilerden birisi olan Call of Duty Serisi‘ni bilmeyen yoktur herhalde. Herkesin en az sevdiği bir Call of Duty vardır. İlk oyunu 2003 yılında çıkış yapmıştı şimdi ise Call of Duty telefonlarımıza geliyor. Activision ve Tencent, GDC (Game Developers Conference) etkinliğinde Call of Duty: Mobile‘ı duyurdu.Bakalım biz oyun severleri neler bekliyor.

Call of Duty: Mobile Hakkında bildiklerimiz!

Akıllı telefonların da gücünün artmasının ardından bir sürü oyun serisi mobil platformlar için oyun çıkarmaya başladı. Bunlardan bir tanesi de Call of Duty: Mobile. Activision ve Tencent tarafından GDC’de duyurulan oyun, şu anda son bitmiş bir halde olmasa da oyunun açık beta süreci başladı. Oyunu resmi web sitesi üzerinden üzerinden ön kayıt yaptırarak oyun için kayıt yaptırabilirsiniz.

Eski Call of Duty oyunlarından göreceğimiz Crash, Hijacked ve Nuketown gibi haritalar da oyundan bulunuyor. Unity real-time 3D geliştirme platformunu kullanan oyun standart çok oyunculu modların yanında yakında yeni modlar da duyurulacak. Call of Duty: Mobile iOS ve Android platformları için kullanılabilir olacağı açıklandı ancak resmi bir çıkış tarihi konferansda açıklanmadı.

Oyunda Şu An Hangi Oyun Modları Bulunuyor?

  • Team Deathmach
  • Search and Destroy
  • Free-For-All
Call of Duty: Mobile tanıtım videosunu izlemek isteyenler için..

Call of Duty: Mobile Duyuruldu!” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

PAŞA ŞUAN CANLI YAYINDA!
Şu anda yayın yok!